Понеділок, 27.05.2019, 12:01

КАЧЕСТВЕННО - НАДЕЖНО - ЕФЕКТИВНО

Твердопаливні котли Viadrus

Твердопаливний котел Viadrus U22 C

Це європейський бестселер серед твердопаливних чавунних котлів. Дана модель випускається з 1977 року. За цей час вона зазнала численні зміни і удосконалення, але до цих пір не втратила своєї актуальності, одночасно довівши свою високу надійність. В даний час по всьому світу працює більше ста тисяч одиниць котлів цієї моделі і немає ні найменшого натяку на зниження попиту.
VIADRUS U 22 З є універсальним чавунним секційним котлом низького тиску, призначеним для спалювання твердого палива: кокс, кам’яне вугілля, деревина.
Двох і трисекційний версії котла VIADRUS U 22 годяться для реконструкції джерел тепла в самостійних житлових об’єктах, для невеликих будинків відпочинку. Невеликі розміри котла відповідають вимогам опалення сімейних будинків, магазинів, шкіл і т.п. Котел виготовлений як тепловодних з природною і примусовою циркуляцією опалювальної води і робочим тиском до 4 бар. Перед відправкою котел випробуваний на герметичність випробувальним тиском 8 бар.
За допомогою твердопаливних котлів VIADRUS U 22 C можна створити автономну систему опалення, яка не залежить від поставок газу і подачі електрики. Твердопаливні котли VIADRUS також добре підходять для реставрації старих опалювальних систем.
Опис котла:
Універсальний чавунний котел, перевірений більш ніж 200 000 європейських споживачів. Призначений для використання в опалювальних системах з природною та примусовою циркуляцією опалювальної води. Універсальність котла полягає в можливості нескладного переобладнання для спалювання рідкогоі газоподібного палива (версія P і N). Чавунний теплообмінник відрізняється винятковою довговічністю і низькими вимогами до тяги в димарі. Простий в обслуговуванні – елементи управління включають тільки заслінку димового каналу і регулятор тяги, який служить для керування приводом повітря необхідного для згоряння. Досить велике завантажувальний отвір дозволяє вкладати великі шматки дерева.
Переваги котла:
Довговічність чавунного теплообмінника
Широкий діапазон потужностей в залежності від кількості
секцій теплообмінника
Гарантія на теплообмінник 5 років
Надійність елементів регулювання та безпеки
Простий в обслуговуванні
Можливість переобладнання на рідке
й газоподібне палива
Простий монтаж кожуха при установці в котельні
Низькі вимоги до тяги в димарі
Збільшений завантажувальний отвір у версії D для
вкладання шматків дерева – діаметром до 220 мм
Ціні на котли Твердопаливний котел Viadrus U22 D/4 - 12400 грн. Твердопаливний котел Viadrus U22 D/5 - 13500 грн. Твердопаливний котел Viadrus U22 D/6 - 14800 грн. Твердопаливний котел Viadrus U22 D/7 - 16200 грн. Твердопаливний котел Viadrus U22 D/8 - 17800 грн. Твердопаливний котел Viadrus U22 D/10 - 20100 грн.
Форма входу
...
BannerFans.com
Архив
Опрос
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
...
Все для строительства, ремонта, интерьера в Украине. Доска объявлений, каталог компаний.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог Climatecontrol Каталог сайтов Винницы и области, объявления Винницы, статьи