Четвер, 28.03.2024, 22:09

КАЧЕСТВЕННО - НАДЕЖНО - ЕФЕКТИВНО

Каталог статей

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 7
Показано матеріалів: 1-7

)?-->

Сьогодні у світі твердопаливні котли отримали друге життя. Значне подорожчання газу та удосконалення конструкцій відновили зацікавленість до забутого виду опалювального обладнання. Сьогодні ККД твердопаливних котлів наблизилось до рівня газових котлів, обладнання має регулятори температури, запобіжну арматуру. Експлуатація твердопаливних котлів нині є простою, чистою та доступною звичайному користувачеві.
Твердопаливний котел може застосовуватися як незалежне джерело тепла чи бути інтегрованим в існуючу систему опалення в якості резервного.

Мої статті | Просмотров: 3601 | Author: | Добавил: leon | Дата: 27.01.2012 | Комментарии (0)

Безсумнівно, сьогодні електрокотли менш поширені, ніж газові. Причина цього очевидна - електрика значно дорожче газу.
Почнемо з того, що середня вартість електрокотла нижче вартості котла газового або рідкопаливного. Крім того, для рідкопаливного ще знадобиться навісна пальник і ємності для палива.

Далі. Установка електричного котла, у корпусі якого звичайно перебуває більшість елементів, необхідних для його безпечної роботи і управління, коштує помітно менше, ніж сумарна вартість монтажу і пуско-налагодження газового або рідкопаливного котлів, для яких знадобиться ще й монтаж димової труби.

Електричний котел конструктивно набагато простіше, ніж газовий або рідкопаливний. Він не потребує постійного обслуговування і чищення, обов'язкових для газового або рідкопаливного котлів, і стоять зазвичай кілька сотень доларів на рік. Крім того, для рідкопаливного котла треба буде регулярно замовляти підвезення палива.
Якщо порівнювати електрокотли з твердопаливними, то основною перевагою електричних котлів у цьому випадку є можливість автоматизації роботи котла і простота підтримки заданої температури в приміщенні.

Безсумнівно, сьогодні електрокотли менш поширені, ніж газові котли. Причина цього очевидна - електрика значно дорожче газу.

Переваги електрокотлів не обмежуються перерахованими вище. Важливі і такі їх позитивні сторони:
- екологічність і відсутність сторонніх запахів;
- безпеку, оскільки немає відкритого полум'я;
- простота в експлуатації;
- не вимагають окремого приміщення, котельні;
- безшумні;
- легкі і компактні, можна вішати на стіну і як наслідок - економія місця.

Є ще один випадок, коли електрокотел може стати найкращим варіантом опалення - об'єкти у великих містах з жорсткими екологічними нормами і проблемами узгодження. У цьому випадку електрокотли часто виграють у всіх інших типів котлів, включаючи газові.

Як говорилося вище, електричний котел - досить простий пристрій. Основними його елементами є теплообмінник, що складається з бака з укріпленими в ньому електронагрівачами (ТЕНами) і блоку управління і регулювання.

На закінчення слід зазначити, що використання електричних котлів забезпечує максимально можливий комфорт і безпека його власникам лише за умови його монтажу досвідченими фахівцями фірм, що добре зарекомендували себе на ринку будівельних послуг.

Компанія ЛЕОН - магазин опалювального і кліматичного устаткування
Мої статті | Просмотров: 775 | Author: | Добавил: leon | Дата: 20.01.2012 | Комментарии (0)

Водяна тепла підлога - це не розкіш, а засіб для затишку, економії, краси дизайну!
Водяна тепла підлога - це повноцінна система опалення, альтернатива класичної радіаторної системі опалення (всупереч існуючій зворотного думку).

Водяна тепла підлога це:
• Комфорт і затишок
• Заощадження енергії
• Конструктивні рішення для будь-яких типів будівель та споруд
• Надійність і безпека
• Свобода архітектури та дизайну

Ідея теплої підлоги порівняно проста, і в примітивному варіанті він був споруджений ще древніми римлянами, а Соловецькі ченці, завдяки його використанню, вирощували за полярним колом кавуни і дині.

Сьогодні система, з одного боку, значно ускладнилася (з точки зору техніки і технологій), з іншого - стала набагато простіше в управлінні, надаючи користувачеві безліч додаткових зручностей.

Водяний тепла підлога допускає застосування будь-якого виду чистового покриття, навіть паркету.

Суть водяного теплої підлоги зводиться до монтажу між підлогою та підлоговим покриттям мережі міні трубопроводів (контурів теплої підлоги), по яких циркулює теплоносій - нагріта вода (порядку +35-45 ° С). Тому водяна тепла підлога називають ще «низькотемпературної системою опалення». Завдяки цьому поверхня підлоги нагрівається і віддає своє тепло навколишньому повітрю і предметів.
У загальній складності, тепловіддача, що припадає на кожний градус різниці між середньою температурою поверхні підлоги і температурою в кімнаті, дорівнює 11,5 Вт/м2.
Це означає, що для підтримки температури в приміщенні 20 ° C при опалювальної навантаженні 50 Вт/м2 температура поверхні підлоги повинна бути на 4,5 ° C вище температури в кімнаті.

Крім того, система водяної теплої підлоги забезпечує рівномірний обігрів всій площі приміщення: без «гарячих» і «холодних» (як у радіаторів) місць, без горизонтального переміщення повітря і т.п. Система дозволяє в індивідуальному порядку задавати і підтримувати мікроклімат в кімнаті і гнучко реагувати на погодні та інші зміни. Для цього використовуються термостати, розташовані в кожному приміщенні, або спеціальні пристрої - кліматкомпенсатори.


Комфорт

Перше, що Ви помітите, встановивши тепла підлога, - це підвищений комфорт. Пол стає теплим і по ньому приємно ходити. Причиною підвищення комфорту є те, що тепловіддача відбувається з обширною поверхні з відносно низькою температурою.

Завдяки великій теплоотдающей поверхні зростає кількість випромінюваного тепла в порівнянні з теплом, поширюваним потоками повітря. Випромінювання, на відміну від конвекції (руху повітря), негайно поширює тепло до оточуючих поверхонь, забезпечуючи, таким чином, більш рівномірний горизонтальне і вертикальне розподіл тепла в приміщенні.

При звичайних настінних радіаторах тепловіддача, в основному, відбувається за рахунок руху повітря. Тепле повітря піднімається вгору і збирається у стелі, де він, власне кажучи, не потрібен, в той час як холодне повітря залишається у поверхні підлоги.
Оскільки люди відчувають себе найбільш комфортно при прохолодному повітрі на рівні голови і теплом - у ніг, підлогове опалення надає нам ідеальний розподіл тепла.

Часто система підлогового опалення запобігає холодні протяги від вікон, швидко нагріваючи повітря в поверхні підлоги. Крім цього, в повітрі циркулює менше пилу, оскільки практично відсутні зони перегріву, що виникають при використанні радіаторів.

Заощадження енергії

Рівномірний розподіл тепла, крім комфорту, дозволяє використовувати більш низькі температури теплоносія. Температура в кімнаті може бути знижена на 2 ° C в порівнянні з традиційними радіаторами, без зміни у відчутті тепла людиною. Зниження температури на 2 ° C забезпечує заощадження споживаної енергії для користувача близько 6-8%.

Для звичайного заміського будинку з витратою енергії 40 000 кВт • г на рік 8%-ное заощадження енергії означає значну економію.

У великих приміщеннях, наприклад, на складах і в спортзалах, середню температуру можна знизити ще більше і, таким чином, досягти додаткового заощадження енергії. Оскільки тепла підлога є системою, що працює на низьких температурах теплоносія (для порівняння: в радіаторної системі використовується теплоносій температурою +75-95 ° С), можна отримати додаткову економію від:


• зниження тепловтрат через огороджувальні конструкції, за рахунок відсутності зон перегріву біля опалювальних приладів - економія тепла 10-20%
• зниження тепловтрат при передачі теплоносія споживачеві; при рівних умовах, передача по трубопроводу теплоносія
На закінчення слід зазначити, що використання теплих полів забезпечує максимально можливий комфорт його власникам лише за умови його монтажу досвідченими фахівцями фірм, що добре зарекомендували себе на ринку будівельних послуг.

Компанія ЛЕОН - магазин опалювального обладнання
Мої статті | Просмотров: 703 | Author: | Добавил: leon | Дата: 20.01.2012 | Комментарии (0)

Для комфортного проживання в умовах нашого клімату, необхідно в холодну пору року підтримувати теплу температуру повітря в приміщенні. Внаслідок чого, встановлення систем опалення є необхідною умовою при проектуванні і будівництві будинків.

На сьогоднішній день існує маса варіантів систем індивідуального опалення. Серед них: водяне, електричне, повітряне, інфрачервоне опалення, а також опалення сонячною енергією і тепловими насосами. При цьому система опалення повинна складатися з генератора тепла, системи теплопроводів для переміщення по них теплоносія та нагрівальних приладів.

Роботи, які включають у себе монтаж опалення і труб, істотно відрізняються в залежності від того де будуть проводитися - у приватному будинку чи в багатоповерхівці. Проект монтажу для багатоповерхового будинку, в більшості своїй, є стандартним. Чого не скажеш про приватний будинок, для якого розробляється індивідуальний проект, що враховує площа всіх приміщень і потреби господарів будинку.

Ідеальним варіантом, звичайно, буде не модернізація існуючої системи, а початковий монтаж опалення при будівництві будинку, оскільки в такому випадку можна більш раціонально спланувати систему опалення, що істотно знижує ймовірність виникнення аварійних ситуацій під час експлуатації.

І безсумнівно, що такий складний процес, як монтаж опалення, необхідно довірити команді кваліфікованих будівельників, тому що він повинен реалізовуватися при дотриманні суворих правил.
Якісний монтаж опалення - це запорука тепла і комфорту на довгі роки.
Мої статті | Просмотров: 773 | Author: | Добавил: leon | Дата: 20.01.2012 | Комментарии (0)

Проектуючи систему опалення і вибираючи котел, перш за все необхідно розрахувати енергетичну потребу об'єкта обігріву.
Параметри системи опалення розраховуються відповідно до тепловтрат будинку, які залежать від розмірів приміщень, теплопровідності зовнішніх стін, внутрішніх перегородок і перекриття та від різниці між зовнішньою та внутрішньою температурами повітря. Сума цих тепловтрат зумовлює теплову потужність котла.
Тепловий баланс обчислюється індивідуально для кожного будинку або квартири (приміщення) з врахуванням, крім основних втрат тепла, побічних (наприклад, втрат тепла внаслідок сильного вітру зовні будинку, механічної вентиляції або підігріву води за допомогою котла на господарські потреби).
Визначити точну потребу об'єкта обігрівання в тепловій енергії і здійснити оптимальний підбір котла - досить складно, оскільки необхідно враховувати цілу низку чинників, такі як:
орієнтацію будинку по сторонах світу,
теплоізоляцію стін,
інфільтрацію зовнішньою поверхнею,
изоляцию крыши, дверей и окон,
ізоляцію даху, дверей та вікон, площу засклених поверхонь,
вентиляцію приміщень тощо.

Для кожного окремого об'єкта ці тепловтрати можуть бути різними, залежно від типу будинку і його конструктивних, матеріальних та інших індивідуальних особливостей.
Тому визначення точної величинітепловтрат, виконання технічних розрахунків, підбір котла і параметрів системи опалення необхідно довіряти фахівцеві теплотехніку.
При підборі котла заниженої потужності, коли сумарна потужність нагрівальних приладів або тепловтрати опалюваних приміщень перевищують потужність котла, температура води на виході з нього може не сягати 90°С, якщо встановити ручку регулювання терморегулятора в максимальне положення.
Цикл роботи котла починається при зниженні його температури приблизно на 5-10°С від встановленої на терморегуляторі і закінчується після підвищення цієї температури на 5-10 °С (гістерезис включення-виключення). Правильний підбір котла дає змогу зменшити кількість циклів включення-виключення. В котлі із завищеною потужністю кількість циклів збільшується, а це в свою чергу призводить до зниження експлуатаційного коефіцієнту корисної дії і збільшення витрат на опалення.
Правильно підібрана теплова потужність котла і параметрів системи опалення - головна запорука економного обігрівання будинку.
Мої статті | Просмотров: 832 | Author: | Добавил: leon | Дата: 20.01.2012 | Комментарии (0)

Для сравнительного экономического анализа использования станции очистки сточных вод "ОАЗИС» и стандартной выгребной ямы были приняты следующие исходные данные:
Частный дом с постоянным количеством жителей до 6 человек.
Водопотребление – 180 литров на человека в сутки.
Мої статті | Просмотров: 782 | Author: | Добавил: leon | Дата: 19.02.2011 | Комментарии (0)

Категорії розділу
Мої статті [7]
Форма входу
...
BannerFans.com
Опрос
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 55
...
Все для строительства, ремонта, интерьера в Украине. Доска объявлений, каталог компаний.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог Climatecontrol Каталог сайтов Винницы и области, объявления Винницы, статьи